Zaznacz stronę

Dla Twojego Komfortu

Projekt i wizualizacja

Wykonujemy projekty mebli według założeń przyjętych w trakcie wstępnych rozmów. Jesteśmy w stałej współpracy z wyspecjalizowanym projektantem wnętrz, dzięki czemu możemy zaoferować projekt i wizualizację pomieszczeń z uwzględnieniem planowanych mebli, by zapewnić Ci komfort na każdym etapie realizacji.

Dla Twojej Wygody

AGD

Pośredniczymy w sprzedaży AGD wielu renomowanych marek. Świadczymy porady w zakresie doboru sprzętu. Wychodzimy na przeciw Twoim potrzebom, by zadbać o najmniejszy detal Twojej zabudowy i zapewnić Ci wygodę na każdym etapie realizacji.

Dla Twojego Czasu

Montaż

W naszej ekipie mamy wykształconych hydraulików i elektryków, by zapewnić kompleksowy montaż mebli wraz z montażem sanitarnym i elektrycznym. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i energię potrzebną na szukanie zewnętrznych podmiotów.

Kompleksowość

Atutem naszej firmy jest kompleksowość obsługi – od projektu mebli i wizualizacji wnętrza po sprzęt AGD, montaż hydrauliczny i elektryczny.

Solidność

Najwyższej jakości materiały i niezawodne systemy meblowe w połączeniu z wyjątkową starannością wykonania gwarantują solidność naszych usług.

Terminowość

Korzystając z wieloletniego doświadczenia rzetelnie oceniamy podjęte zobowiązania, dzięki temu terminowość świadczonych usług jest naszą wizytówką.

Tworzymy dla Twojej satysfakcji

Zadowolenie Klientów jest naszym nadrzędnym celem.

Zadbamy o Twój komfort podczas całego procesu realizacji zamówienia.